BLUE INTERIER s.r.o. logo
Návrhy a realizace interiérů a interiérových zařízení
Fotolišta

Nabízíme interiéry, nábytek a interiérové zařízení

Kuchyně

Navrhujeme a realizujeme dodávky kuchyňských sestav i jejich částí včetně zabudování vestavných spotřebičů a zařízení. Po konzultaci se zákazníkem navrhneme několik variant řešení prostoru a materiálového i barevného řešení. Zpracujeme grafický návrh včetně návrhu elektroinstalací, rozvodů vody a plynu a schéma kladení obkladů. Kuchyňský nábytek vyrábíme po zaměření daného prostoru na míru, dle individuálních požadavků zákazníka a prostorových možností interiéru. Korpusy skříněk a jejich vnitřní vybavení jsou vyráběny z laminované dřevotřísky s ABS hranou 0,5mm tuzemských i zahraničních výrobců Funder Max, Egger, Pfleiderer, Wodego, Kronospan a dal. v širokém spektru barevných odstínů a imitací dřeva. Dvířka dodáváme z lamina s 2 mm ABS hranou, MDF s fólií, dýhy, masivního dřeva /buk, dub, javor, ořešák, třešeň, smrk, borovice a dal./lakovaného s možností moření. Používáme velmi kvalitní systémy výklopů, závěsů a výsuvů včetně vnitř.vybavení rakouské firmy Blum. Samozřejmostí je také dodávka vestavných spotřebičů renomovaných značek včetně jejich odborného zabudování, kuchyňských dřezů, baterií, drtičů odpadu a osvětlení kuchyňské linky v mnoha provedení.
Ke kompletní dodávce patří vlastní autodoprava a montáž firemními pracovníky.
Naše dodací termíny se pohybují od 4 do 8 týdnů v závislosti na materiálovém provedení a složitosti.

Bytové interiéry

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme interiéry obývacích pokojů, jídelen, šaten, předsíní, studentských a dětských pokojů. Jsme schopni zrealizovat atypické zakázky z převážně laminovaných materiálů v mnoha barevných odstínech unibarev i dřevodekorů s použitím dvířkoviny z lamin.dřevotřísky s 2mm ABS hranou, MDF lakované a fóliované a masivního dřeva.

Komerční a kancelářské interiéry

Realizujeme kompletní dodávky kancelářského nábytku pro komerční účely, vybavujeme interiéry lékařských pracovišť, prodejny a restaurace. Kancelářský nábytek navrhneme a kompletně dodáme i s interiérovými prvky, s použitím výše uvedených materiálů, kovových podnoží a kancelářských doplňků, dle požadavků klienta.